IQOS NUOLAIDOS KODAS:
QWK282

IQOS priežiūra ir valymas. Kodėl tai svarbu?

Pakitęs ar atsiradęs nemalonus kvapas, netolygus kaitinimo ciklas, iki galo arba sunkiai užsidarantis IQOS laikiklio antgalis? Taip gali nutikti, jei IQOS tabako kaitinimo sistemos laikiklis valomas per retai. Tik tinkamai prižiūrėta ir reguliariai valoma IQOS sistema užtikrins sklandžias naudojimo patirtis.IQOS tabako kaitinimo sistemos laikiklio švara

Nuėmus IQOS laikiklio antgalį ir pažiūrėjus į kaitinimo geležtę laikiklio viduje, galima pamatyti kaitinamojo tabako gaminių likučius – tikro tabako daleles ir nešvarumus. IQOS švaros būklę rekomenduojama įvertinti lyginant su laikiklių nuotraukomis apačioje.
 

Kaip taisyklingai prižiūrėti IQOS?


IQOS valyti rekomenduojama kas 20 kaitinimo ciklų arba kaskart sunaudojus pakelį kaitinamo tabako gaminių.
IQOS priežiūrai naudokite specialiai pritaikytas priemones – IQOS valymo lazdeles ir naująjį valymo šepetėlį – dar geresnį, valantį švariau ir patogiau, pritaikytą visiems IQOS modeliams.
Norite išmokti taisyklingai valyti IQOS? Užsukite į vieną iš Lietuvoje esančių salonų, kuriuose IQOS konsultantai visada suteiks naudingų patarimų bei jūsų tabako kaitinimo sistemą išvalys visiškai nemokamai.